Klub Panien Młodych

Zamknięta grupa dla Panny Młodej. Dowiedz się więcej…

 

 

klub panien mlodych

 

 

Jest to elitarna tajna grupa dla Panien Młodych. Opiera się na mentoringu ślubnym. Jednym słowem jest to wsparcie Wedding Planner – ek online.

 

Organizując ślub masz mnóstwo wątpliwości, rozterek, porównywania cen, szukania ofert. Głowa pęka… znasz to, prawda?

Potrzebna jest osoba, która z boku oceni i doradzi. Z jednej strony należy pilnować budżetu, a z drugiej chcesz spełniać swoje marzenia. A może wręcz przeciwnie koszty nie mają znaczenia, ma być jak z bajki, ale jak tą bajkę stworzyć? Od tego właśnie będziesz mieć nas!

 

Chcemy być częścią Waszych przygotowań, chcemy poznać Waszą wizję i marzenia ślubne. Pragniemy Wam pokazać jak zorganizować jeden z najpiękniejszych dni w Waszym życiu.

 

W klubie znajdziecie wsparcie, mnóstwo rad, a także merytoryczną wiedzę. Będziecie mogły korzystać bez ograniczeń i bez ściemy z naszej wiedzy i doświadczenia.

 

Pomyślisz sobie, kim jesteśmy, aby Wam doradzać?

Otóż, oprócz tego, że od kilku lat z powodzeniem prowadzimy naszą pracownię dekoratorską, same zorganizowałyśmy własne śluby, to również od roku jesteśmy certyfikowanymi Wedding Planner – kami.

Podczas naszych realizacji, często nasze obowiązki wykraczały poza standardowe zadania dekoratorskie. Często angażowałyście nas również w inne zadania ślubne, a my z chęcią podejmowałyśmy się tych wyzwań. Dlatego po pewnym czasie uznałyśmy, że to jest ten moment, aby rozwinąć naszą działalność. I tym sposobem właśnie powstaje nasza nowa marka, nad którą intensywnie pracujemy już od roku. Cóż będziemy mówić, po prostu kochamy organizację, a kompleksowa organizacja ślubu i wesela to nasz konik.

 

 

panna mloda

 

 

Co to takiego Klub Panien Młodych?

 1. DLA KOGO:

Dla Panien Młodych biorących ślub w czerwcu, lipcu, bądź sierpniu 2020.

 1. JAK DŁUGO BĘDZIE TRWAĆ MENTORING:

Zaczynamy 17.02.2020, a kończymy 01.06.2020

 1. JAKI CEL?

To jest jasne! Chcemy stworzyć zaangażowaną grupę osób, które pragną razem z nami zorganizować jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Naszym deadlinem będzie czerwiec. Tak więc biorąc ślub w lipcu, czy sierpniu Wasze imprezy będą już gotowe.

 1. MENTORING ŚLUBNY:

Jest to grupa zupełnie inna niż wszystkie. To będzie miejsce oparte na mentoringu, konkretnej pomocy i ukierunkowaniu Waszych działań. Każdy dzień będzie miał inną tematykę, będziemy wyznaczać Wam zadania i jednocześnie będziecie mieć nasze wsparcie w każdej rozterce. Przykładowo jeden dzień poświęcimy na Wasze inspiracje, kolejny na harmonogram dnia ślubu, a kolejny na omówienie atrakcji, czy innych spraw.

 1. SPOTKANIA LIVE Z PANNAMI MŁODYMI:

Raz w tygodniu będziemy organizować live podsumowujący Wasze działania. Będzie on dostępny tylko i wyłącznie dla członkiń klubu. Będziemy odpowiadać na Wasze pytania, a także rozliczać z załatwionych / bądź nie tematów.

 1. DARMOWE MATERIAŁY:

Będziemy udostępniać Wam materiały w formie filmików, a także darmowych pdf, na których będziecie mogli pracować np. tabele, listy zadań, check listy, listy gości itd.

 1. KIEDY MOŻNA DOŁĄCZYĆ?

Od dzisiaj, aż do 14.02.2020 będą trwały zapisy. Potem aż do kolejnej edycji nie będzie możliwości dołączenia do grupy. Podczas trwania kursu również nie będzie możliwości, aby dołączyć do klubu.

 1. ILE OSÓB MOŻE DOŁĄCZYĆ:

W związku z tym, że chcemy mieć cały czas z Wami kontakt, chcemy mieć możliwość rozwiązywania Waszych rozterek, to ilość miejsc jest baaardzo ograniczona. Inaczej nie będzie to fizycznie możliwe.

 1. JAK MOŻNA ZAPISAĆ SIĘ DO KLUBU?

Należy wypełnić formularz z krótkimi pytaniami, następnie oczekiwać na naszą akceptację dołączenia do klubu. Zaznaczamy, że nie każdy do klubu się dostanie. Kliknij tu, aby się zapisać!

 1. NA JAKIEJ PODSTAWIE BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ PRZYJĘCIA DO KLUBU?

Przede wszystkim kolejność zgłoszeń, następnie data ślubu.

 1. ILE TO KOSZTUJE?

Jest to nasz pilotażowy projekt, pierwsza edycja jest zupełnie darmowa. Dostajecie wsparcie Wedding Plannerek całkowicie za darmo. My od Was będziemy oczekiwać jedynie – albo aż –  zaangażowania <3

 

Nie czekaj zapisz się już dziś!

 

suknia ślubna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0