Jak korzystać z naszego planera ślubnego?

Ewa

 

 

 

Jak korzystać z planera ślubnego? Co zawiera nasz segregator ślubny? Jak zaplanować ślub i wesele?

 

Jesteście zakochaną parą, nie potraficie oderwać od siebie wzroku 😍 znasz to uczucie, prawda?

Pierścionek zaręczynowy od jakiegoś czasu zajmuje już honorowe miejsce na palcu przyszłej panny młodej?

 

To najwyższy czas, aby  zabrać się za planowanie ślubu i wesela.

 

planer ślubny

 

Właściwie jak, gdzie i kiedy się do tego zabrać?

Kiedy? Tak naprawdę to kwestia bardzo indywidualna. Wyznaczcie termin ślubu i czas zacząć działać 🙂

 

segregator ślubny

 

Jak się do tego zabrać? Otóż dajemy Wam gotowe rozwiązanie! Nasz segregator, który będzie Wam towarzyszyć już od pierwszych dni organizacji tego ważnego dnia.

 

No i teraz z kim planować? W domu z narzeczonym, na kawie z przyjaciółką?  Z Mamą, Teściową? Z konsultantką ślubną? Korzystając z internetowych rad? Każda forma jest świetna, ważne, by mieć plan.

 

planer ślubny

 

Dzisiaj chce Wam przekazać troszkę informacji dotyczącej tej papierowej wersji planowania, czyli o naszym segregatorze ślubnym.

 

Więc…

 

Planer podzielony został na 5 grup tematycznych:

– „Kontakty i spotkania”

– „Wasze zadania”

– „Po prostu Wy”

– „Wasz ślub”

– „Podwykonawcy”

 

planer ślubny

 

Każdy rozdział zawiera merytoryczny wstęp z praktycznymi poradami, a następnie szereg pomocnych tabelek porównawczych, plansze do uzupełniania, przestawiania (np. ustawienie stołów i rozmieszczenie gości na sali weselnej), ale też kilka tzw. checklist, aby nic Wam nie umknęło przed tym najważniejszym dniem Waszego wspólnego życia.

 

planer śllubny

 

Nie zapomniałyśmy również o tym, żeby zostawić miejsce na  Waszą kreatywność.  Planer zawiera makietę inspiracji, gdzie za pomocą naklejek możecie stworzyć całą wizję Waszego ślubu i wesela. Jest też miejsce na swobodne notatki. Są to puste karty zapełnione jedynie delikatnymi kropkami, abyście mogły planować „po swojemu”.

 

segregator ślubny

 

Muszę przyznać, że żałuję, iż sama nie miałam tego planera podczas przygotowań do mojego ślubu, błądzenie po różnych arkuszach kalkulacyjnych (osobna na listę gości, osobna z budżetem, osobna z rozmieszczeniem gości), w dodatku mnóstwo umów, które nie zawsze trafiały od razu do teczki …szukanie ich w popłochu i sprawdzanie, czy aby na pewno wszystko zostało zrealizowane.

 

Ech…dużo niepotrzebnych nerwów…niestety wtedy na rynku nic takiego nie było, brakowało planera ślubnego, który miałby wszystko ładnie pogrupowane, uporządkowane, z „kieszonką” na umowy z podwykonawcami, planszą na stoły, listę gości, miejscem na planowanie budżetu i wiele innych.

 

Cieszę się jednak, że obecne Panny Młode mają ten komfort i mogą zaopatrzyć się w kompletne narzędzie do planowania najpiękniejszego dnia <3

 

P.S.

Jeśli chcecie zobaczyć nasz planer na żywo, będzie okazja w najbliższą niedzielę!

Zapraszamy na  Targi Ślubne do Poznania!

Na naszym stoisku będzie na Was czekała rabatowa niespodzianka <3

 

E.

 

 

Wszystkie zdjęcia autorstwa: @adancingqueen

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0