Darmowe niespodzianki dla Panny Młodej 2020

Ślub w tym roku? Masz już suknię ślubną, salę weselną, fotografa ślubnego? Organizujesz ślub i wesele sama?

 

Dobrze trafiłaś! Przeczytaj o tym, co u nas słychać nowego…

 

Część z Was zna nas doskonale, a część zastanawia się skąd my w ogóle się wzięłyśmy, co robimy i czym się zajmujemy?

 

Otóż naszą pracownie dekoratorską prowadzimy z powodzeniem już od kilku lat. Początkowo zajmowałyśmy się jedynie kwiatami i dekoracjami, ale z czasem zaobserwowałyśmy ogromną potrzebę wsparcia i koordynacji działań na różnym etapie przygotowań ślubnych.

 

pracownia dekoratorska

 

Dlatego postanowiłyśmy rozwinąć naszą działalność i zaczęłyśmy rozwijać się w kierunku założenia własnej agencji ślubnej. Na chwilę obecną możemy pochwalić się tytułem certyfikowanych Wedding Planner. Uczyłyśmy się od najlepszych, swój warsztat szlifowałyśmy pod okiem znanej w całej Polsce Agencji Spinki.

Jesteśmy na etapie tworzenia nowej marki, niedługo zdradzimy Wam więcej szczegółów <3

 

 

Kolejna wiadomość skierowana jest do tegorocznych Panien Młodych, które biorą ślub w czerwcu, lipcu, bądź sierpniu tego roku. Przygotowałyśmy dla Was dwie niespodzianki:

  1. Darmowy kalendarz ślubny, który będzie zawierał również wedding check list, będą to ślubne zadania – będzie można go pobrać w ciągu najbliższych godzin – oczekujcie na maila, bądź śledźcie nas na Instagramie.
  2. Tajny Klub Panien Młodych, to nasz pilotażowy projekt. Opiera się na koncepcji zamkniętej grupy, dla określonej liczby Panien Młodych. Będzie to forma mentoringu ślubnego, będziecie mogły korzystać z naszego doświadczenia, rad i wsparcia, na każdym etapie przygotowań. Grupa będzie tworzona w konkretnych ramach, to będzie grupa zupełnie inna, niż te, które funkcjonują obecnie na facebooku Naszym celem jest interakcja z Wami i ciągły kontakt, dlatego ilość miejsc będzie ograniczona. Więcej informacji w najbliższych dniach.

 

organizer ślubny

 

Dodatkowo w naszym sklepie pojawią się nowe produkty. Zgodnie z Waszymi licznymi prośbami, jako osobny produkt wprowadzamy do sklepu makietę do rozmieszczenia stołów. Pojawią się tez inne gadżety. Obserwujcie nasze działania <3

 

organizer ślubny

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0